Oferta Pracy: Pracownik Serwisu Sprzątającego w Galerii Indo
  • Lubin
Lubin, Lubin, Dolnośląskie, Polska
Pakar Service Sp. z o.o.
18. 9. 2024

Pakar Service jest innowacyjnym przedsiębiorstwem wykorzystującym szereg nowoczesnych rozwiązań pozwalających na wprowadzenie nowego wymiaru jakości do sektora branży usług porządkowych dla biznesu. Jakość jest dla nas najważniejsza!
Oferta Pracy: Pracownik Serwisu Sprzątającego w Galerii Indomo
Zakres obowiązków:
• Utrzymywanie czystości w Galerii Indomo w Lublinie przy ul. Zwierzyckiego 3
• Ręczne sprzątanie ciągów komunikacyjnych
• Mycie przeszkleń
• Wycieranie kurzu
• Dezynfekcja sanitariatów i uzupełnianie środków czystości
• Pranie wykładziny dywanowej
• Mopowanie ręczne
Oferujemy:
• Stawka 28.10zł/h
• Umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS, w tym ubezpieczeniem chorobowym (L4)
• Pracę w godzinach od 13.00 do 21.00 (do uzgodnienia z kierownikiem)
• Odzież roboczą i środki ochrony osobistej
• Stabilne zatrudnienie z możliwością awansu
• Wynagrodzenie wypłacane zawsze do 15-tego każdego miesiąca
• Profesjonalne narzędzia pracy i środki czystości
• Codzienne wsparcie brygadzisty lub kierownika
• Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
Wymagania:
• Dyspozycyjność do pracy w godzinach 13.00-21.00
• Podstawowa znajomość języka polskiego oraz nadany numer PESEL (dla obcokrajowców)
• Ukończone 18 lat
• Sumienność, dokładność i skrupulatność
• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
• Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności oraz studenci zaoczni
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 887 133 723 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub przesłanie aktualnego CV z poniższą klauzulą RODO.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych publicznych). Dz. Urz., UE L Nr 119, s. 1 w celach realizacji zadań związanych z zatrudnieniem. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w/w celach jest Pakar Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 21A 02-676 Warszawa."

  • Praca Lubin
  • Pracownik biurowy Lubin
  • Pracownik produkcji Lubin
  • Pracownik fizyczny Lubin
  • Lubin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584