Oferta Pracy: Opiekun/ka w Żłobku klubie dzieciecym
  • Starogard Gdański
Starogard Gdański, Starogard Gdański, Pomorskie, Polska
Natalia
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
Poszukujemy zaangażowanej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Opiekuna/ki w żłobku. Dołącz do naszego zespołu, który z pasją dba o rozwój i bezpieczeństwo najmłodszych. Jeśli kochasz pracę z dziećmi, masz w sobie empatię i chęć do ciągłego doskonalenia, to ta praca jest dla Ciebie!
Zakres obowiązków: Opieka nad dziećmi w wieku od 1 roku do 3 lat Organizacja zajęć edukacyjnych i zabaw dostosowanych do wieku dzieci Dbanie o higienę i bezpieczeństwo dzieci Współpraca z rodzicami i raportowanie postępów dzieci Prowadzenie dokumentacji związanej z opieką nad dziećmi Udział w spotkaniach zespołu i szkoleniach
Wymagania: Wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki pedagogiczne lub pokrewne Doświadczenie w pracy z dziećmi (mile widziane) Umiejętność pracy w zespole Cierpliwość, empatia i odpowiedzialność Kreatywność w organizowaniu zajęć i zabaw Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się placówce Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach Przyjazną atmosferę pracy w zespole pełnym pasji Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania Dofinansowanie do karty sportowej lub prywatnej opieki medycznej
Jak aplikować:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres [email. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie „Opiekun/ka w Żłobku - [Twoje Imię i Nazwisko”. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami twórz bezpieczne i rozwijające środowisko dla najmłodszych!

  • Praca Starogard Gdański
  • Opiekun Starogard Gdański
  • Starogard Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567