Oferta Pracy: Nauczyciel/ka Niepublicznego Przedszkola
  • Starogard Gdański
Starogard Gdański, Starogard Gdański, Pomorskie, Polska
Natalia
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
Poszukujemy kreatywnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Nauczyciela/ki Przedszkola. Jeśli masz pasję do pracy z dziećmi, jesteś otwarty/a na nowe metody nauczania i chcesz mieć realny wpływ na rozwój najmłodszych, zapraszamy do aplikowania!
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć edukacyjnych i wychowawczych zgodnie z programem przedszkolnym Planowanie i organizowanie codziennych aktywności dostosowanych do wieku dzieci Dbanie o wszechstronny rozwój dzieci: intelektualny, emocjonalny, społeczny i fizyczny Obserwacja i ocena postępów dzieci oraz prowadzenie dokumentacji pedagogicznej Współpraca z rodzicami w zakresie wychowania i rozwoju dzieci Organizacja i udział w wydarzeniach przedszkolnych (np. przedstawienia, wycieczki) Wdrażanie nowoczesnych metod i narzędzi dydaktycznych
Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe (pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna) Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym (mile widziane) Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność Kreatywność, empatia i cierpliwość Chęć do ciągłego podnoszenia kwalifikacji Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w przyjaznym i wspierającym zespole Możliwość rozwoju zawodowego Regularne szkolenia i możliwość udziału w projektach edukacyjnych Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania Wsparcie w realizacji własnych inicjatyw edukacyjnych Dofinansowanie do karty sportowej lub prywatnej opieki medycznej
Jak aplikować:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres [email. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie „Nauczyciel/ka Przedszkola - [Twoje Imię i Nazwisko”. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami wspieraj rozwój i radość najmłodszych!

  • Praca Starogard Gdański
  • Nauczyciel Starogard Gdański
  • Starogard Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567