OFERTA PRACY
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Aplusem Budownictwo Sp. z o .o.
24. 7. 2024

Aplusem Budownictwo Sp. z o. o. poszukuje Cieśli - Zbrojarza do pracy w Szczecinie, woj. zachodniopomorskie.
Opis stanowiska:
- Wykonywanie prac związanych z montażem i demontażem konstrukcji szalunkowych
- Zbrojenie betonu zgodnie z dokumentacją techniczną
- Współpraca z innymi brygadami budowlanymi
- Dbanie o porządek na stanowisku pracy
Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w zawodzie cieśla - zbrojarz
- Doświadczenie w zawodzie - minimum 3 lata
- Umiejętność pracy w zespole i samodzielnie
- Sumienność i dokładność
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
- Pracę stałą na podstawie umowy zlecenie
- Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pakiet socjalny

  • Praca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584