Oferta Pracy
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
FFM
30. 7. 2024

Ogłoszenie o Pracy: Sprzątanie Obiektów Parkingowych przy Drodze Ekspresowej S19
Szukamy odpowiedzialnej i pracowitej osoby do sprzątania obiektów parkingowych przy drodze ekspresowej S19.
Oferta skierowana dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.
Co oferujemy?
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Niezbędne narzędzia i środki do pracy
Zakres obowiązków:
Utrzymanie czystości na obiektach parkingu oraz terenie wokół
Opróżnianie koszy na śmieci
Zamiatanie i usuwanie odpadków z powierzchni parkingowych
Dbanie o porządek w toaletach publicznych
Wymagania:
Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
Dyspozycyjność i punktualność
Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
Jak aplikować?
Prosimy o przesłanie CV na adres email: @ lub kontakt telefoniczny pod numerem: 739 908 468.
Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam utrzymać parkingi przy drodze ekspresowej S19 w idealnym stanie!

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648