Oferta Pracy: Cieśla
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Rekruter
3. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat
Opis stanowiska:
Poszukujemy 15 doświadczonych cieśli do pracy na budowach w Warszawie. Stawka wynagrodzenia od 25 PLN netto/h wzwyż, zależna od doświadczenia kandydata. Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam realizować zaawansowane projekty budowlane!
Twoje zadania:
• Wykonywanie prac ciesielskich na budowie.
• Współpraca z zespołem i realizacja powierzonych zadań.
Wymagania:
• Doświadczenie w zawodzie cieśli.
• Gotowość do pracy w systemie 10-12 godzin dziennie.
Oferujemy:
• Wynagrodzenie: od 25 PLN netto/h wzwyż (stawka zależna od doświadczenia).
• Bezpłatne zakwaterowanie.
• Darmowy transport do miejsca pracy.
Informacje dodatkowe:
• Praca dostępna dla obywateli Ukrainy, Białorusi, Mołdawii oraz Armenii którzy mogą pracować na podstawie oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi
• Pomagamy z wyrobieniem karty pobytu
• Wyrabiamy status studenta Kontakt: @ / 517 923 521 (WhatsApp)

  • Praca Warszawa
  • Cieśla Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521