Oferta pracy
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
GIGI CARGO
17. 5. 2024

GiGi Cargo jest stale rozwijającym się przedsiębiorstwem. Naszą pracę opieramy na trwałych relacjach z wieloletnimi klientami. Na co dzień przewozimy artykuły medyczne w temperaturze kontrolowanej. Pracujemy z agregatami Thermo King, doświadczenie w tej dziedzinie bardzo mile widziane. Główne kierunki to Niemcy, Dania, Finlandia.
Obowiązki Kierowcy GiGi Cargo:
Prowadzenie pojazdu ciężarowego klasy C+E zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami bezpieczeństwa
Realizacja zaplanowanych tras transportowych w terminie
Dbanie o stan techniczny pojazdu
Współpraca z działem logistyki w zakresie organizacji transportu
Sumienne dokumentowanie przebytej trasy oraz wykonywanych zadań
Czego poszukujemy u Kierowcy GiGi Cargo?
Zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
Znajomość przepisów dotyczących transportu drogowego
Komunikatywność i otwartość
Zaświadczenie o niekaralności
Czego możesz się od nas spodziewać? Umowa o pracę - gwarantowana pensja
Pensja na czas 10. dnia każdego miesiąca
Najkorzystniejsze warunki wynagrodzenia w regionie
Dodatkowa bezpłatna polisa ubezpieczeniowa
Stabilne warunki zatrudnienia
Nowa, na bieżąco serwisowana flota pojazdów
Stałe trasy w kółkach
2-3 dni w ciągu tygodnia w domu
Każdy weekend w domu
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy
Spotkania integracyjne z zespołem
Prześlij swoje CV, jeśli to właśnie Ciebie szukamy!

  • Praca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322