OFERTA PRACY
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Zespół Szkół SMS Stal w Rzeszowie
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kadrowa w oświacie
Twój zakres obowiązków
- Pełna obsługa dokumentacji kadrowej
- Prowadzenie dokumentacji i rozliczeń umów cywilno-prawnych;
- Rozliczanie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich;
- Sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń, zasiłków;
- Sporządzanie dokumentacji na potrzeby US, GUS, ZUS, PFRON
Nasze oczekiwania
- Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi kadrowo-płacowej;
- Bardzo dobra obsługa programów Comarch Optima, Płatnik;
- Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
- Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
- Odpowiedzialność i samodzielność oraz dobra organizacja pracy;
- Komunikatywność i umiejętności współpracy;
- Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kadr placówki oświatowej
Oferujemy:
- stabilizację – umowę o pracę w wymiarze 3/4 etatu;
- możliwości rozwoju kariery zawodowej.

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536