OFERTA O PRACE KUCHARZ
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
De DorpsKamer
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Praca Holandia 2024
(od zaraz, na sezon bądź stała współpraca)
Restauracja De DorpsKamer położona w centrum Ermelo, w turystycznym regionie Veluwe zatrudni kucharza/kucharkę bądź pomoc kuchenną.
Nasza brygada kuchenna składa się obecnie z 9 samodzielnych kucharzy na pełen etat.
Wspierają ich entuzjastyczni pomocnicy kuchenni zatrudnieni w niepełnym wymiarze godzin i kucharze-stażyści.
U nas nigdy nie jest nudno, pracowity lunch, miła 3-daniowa kolacja, impreza czy "normalna" kolacja a la carte dla około 260 gości;
Zawsze coś się dzieje!
Kogo szukamy?
Entuzjazm i zaangażowanie są najważniejsze!
Twoje obowiązki zostaną uzgodnione w zależności od Twojego doświadczenia.
Nasz zespół z przyjemnością nauczy Cię nowych rzeczy.
Obowiązki
Przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami.
Dbałość o zachowanie najwyższej jakości potraw.
Przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa.
Dbałość o wysoką jakość i sposób podania serwowanych dań.
Zaangażowanie, dobra organizacja pracy, samodzielność, chęć uczenia się.
Umiejętność pracy w zespole.
Wymagania:
Znajomość języka Angielskiego bądź Holenderskiego .
Doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku.
Wykształcenie gastronomiczne będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
Legalną pracę w Holenderskiej Restauracji (bez pośrednika pracy).
Wynagrodzenie rynkowe, dobre warunki pracy, miłych współpracowników oraz regularne drinki lub przyjęcia pracownicze.
Ciekawą i pełną wyzwań prace oraz możliwość rozwoju.
Pracę w kameralnej i dobrze zorganizowanej firmie z zmotywowanym zespołem.
Zakwaterowanie.
Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami wysyłając swoje CV i/bądź pytania na adres: @

  • Praca Kraków
  • Kucharz Kraków
  • Kuk (kucharz) Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055