Oferta dla każdego-Wrocław, dogodny dojazd, zniżki na kantynie!
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Exact Systems
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy, która pozwoli Ci zarabiać, zdobywać doświadczenie i jednocześnie nie kolidować z zajęciami na uczelni? Mamy dla Ciebie idealną ofertę we Wrocławiu!

Wymagany: status ucznia/ studenta

Aplikuj już dziś (bez CV), zadzwoń pod nr.: 5-0-5-2-7-3-8-1-4

Wymagania

ZYSKASZ:

  • współpracę i możliwość zdobycia doświadczenia od zaraz
  • stawkę godzinową 28,10 zł brutto
  • dodatki nocne - 29,10 zł brutto/h, sobota - 32,10 zł brutto/h
  • umowę zlecenie z możliwością płatnego chorobowego- składki ZUS
  • do dyspozycji parking, zaplecze socjalne (szatnia, stołówka)
  • kartę Multisport
  • elastyczny grafik
  • grupowe ubezpieczenie, PPK
  • możliwość zaliczek już po 2 mc współpracy w ExactPay
  • program stypendialny do 20 000 zł na studia, sprawdź szczegóły na exactfuture.pl
  • wdrożenie, opiekę dedykowanego koordynatora
  • wgląd do godzin i formalności szybko i wygodnie w telefonie

Opis czynności:

  • Kontrolą jakości komponentów zgodnie ze specyfikacją z branży RTV/AGD

  • Praca Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584