Oferta dla każdego-Wrocław, dogodny dojazd, zniżki na kantynie!
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
18. 9. 2024

Zasil szeregi naszego zespołu kontroli jakości we Wrocławiu- oferta idealna dla osób ze statusem ucznia/studenta. Aplikuj lub dzwoń tel: 6-6-0- 5-7-8 -1-7-8

Do współpracy zapraszamy Panie i Panów.

Dogodny dojazd prawie z całego terenu Wrocławia autobusem albo tramwajem (przystanek FAT)

Opis stanowiska:

Kontrola jakości komponentów zgodnie ze specyfikacją

Przepakunek komponentów do dedykowanych pojemników

Oferujemy:

współpracę i możliwość zdobycia doświadczenia od zaraz

stawkę godzinową 28,10 zł brutto

dodatki nocne - 29,10 zł brutto/h, sobota - 32,10 zł brutto/h

umowę zlecenie z możliwością płatnego chorobowego- składki ZUS

zniżki na kantynie do 15 zł posiłek

do dyspozycji parking, zaplecze socjalne (szatnia, stołówka)

kartę Multisport

grupowe ubezpieczenie, PPK

możliwość zaliczek już po 2 mc współpracy w ExactPay

program stypendialny do 20 000 zł na studia, sprawdź szczegóły na exactfuture.pl

wdrożenie, opiekę dedykowanego koordynatora

wgląd do godzin i formalności szybko i wygodnie w telefonie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584