OEX Cursor: Pracownik Restauracji IKEA - Janki
  • Raszyn
Raszyn, Raszyn, Mazowieckie, Polska
OEX Cursor
6. 9. 2024

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Aktualnie poszukujemy osób do współpracy jako:
Pracownik Restauracji
Miejsce pracy: IKEA, Janki
Obowiązki:
praca na linii wydawczej dań i napojów
utrzymywanie czystości lokalu
krojenie, wkładanie ciast do witryn oraz dbanie o poprawną ekspozycję produktów
uzupełnianie i czyszczenie ekspresów do kawy
Poszukujemy osób, które:
są dyspozycyjne, energiczne i otwarte na nowe doświadczenia
łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi
posiadają status ucznia lub studenta
mają aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych plus badania
Oferujemy:
wynagrodzenie – 35 zł brutto/h
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na pełen etat (wrzesień, z możliwością wydłużenia współpracy)
elastyczne godziny pracy w ramach ustalonego harmonogramu w tygodniu jak i w weekendy (grafik ustalany jest przez Kierownika restauracji 8,9,10,11 h dziennie)
bardzo miłą atmosferę pracy
pracę od zaraz

  • Praca Raszyn
  • Pracownik biurowy Raszyn
  • Pracownik fizyczny Raszyn
  • Pracownik produkcji Raszyn
  • Raszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544