Oddział chorób płuc
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, kujawsko-pomorskie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
23. 4. 2024

e-work HR Company Poland aktualnie prowadzi rekrutacje dla Szpitala we Włocławku specjalizacja •Oddział Pulmonologiczny•Pediatra•Anestezjolog•SOR•Neonatolog•Dermatolog•Otolaryngolog•Onkolog•Medycyna Paliatywna•Psychiatra•Lekarz do karetki•Lekarz medycyny rodzinnejJeżeli jesteś osobą z pasją do opieki nad pacjentami i posiadasz doświadczenie w wyżej wymienionych specjalizacjach to zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą pracy. Jeśli jesteś z poza miejscowości gdzie poszukujemy kandydatów i potrzebujesz pomocy w organizacji noclegu to możesz liczyć na naszą pomoc !!!

Obowiązki

  • •Dyplom ukończenia studiów wyższych kierunkowych
  • •Aktualne prawo do wykonywania zawodu
  • •Doświadczenie na wyżej wymienionych specjalizacjach
  • •Kursy/ szkolenia uprawniające do wykonywania pracy
  • •Umiejętność przeprowadzenia pełnej diagnostyki i interpretacji badań
  • •Życzliwe podejście do ludzi oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • •Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętne radzenie sobie w sytuacjach stresowych
  • •Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność pracy w zespole
  • •Znajomość obsługi komputera

Wymagania

  • •Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie, B2B, prywatną praktykę w formie dyżurów
  • •Pracę w pełnym wymiarze godzin lub wg dyspozycyjności kandydata

Oferujemy

  • Praca Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190