Ochroniarz
  • Wrocław
Ochroniarz
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Dijo Baking Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Zespół Dijo tworzą świetnie wykwalifikowani fachowcy, którzy na co dzień dbają o najwyższą jakość naszych produktów na każdym etapie ich przygotowania. Jesteśmy zakładem produkującym tortille, słone przekąski i słodkie sosy, które z sukcesem eksportujemy do ponad kilkudziesięciu krajów. W związku z rozbudową działu, poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:
Twój zakres obowiązków:

  • Dbałość o bezpieczeństwo nadzorowanych obiektów,
  • Monitorowanie i kontrola zabezpieczeń obiektów,
  • Patrolowanie terenu, dokonywanie obchodów,
  • Prowadzenie ewidencji osób i pojazdów,
  • Zapewnienie transportu pracowników flota firmową,
  • Wsparcie prac gospodarczych.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na wyżej wymienionym stanowisku,
  • Mile widziane uprawnienia kwalifikowanego pracownika ochrony,
  • Czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,
  • Profesjonalne zachowanie, opanowanie, wysoka kultura osobista,
  • Sumienne i odpowiedzialne podejście do zadań.

To oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 31-34 zł/brutto za godzinę + premie,
  • Benefity - karta Multisport, ubezpieczenie Open Life, prywatna opieka medyczna Luxmed,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Imprezy integracyjne.

  • Praca Wrocław
  • Ochroniarz Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563