Ochrona|wpis KPO+broń typu F|28-30 zł netto /h|Świnoujście z
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
dgp
26. 7. 2024

DGP Security Partner Sp.z o.o zatrudni osoby posiadające wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej do ochrony obiektów Port Świnoujście, Karsibór
Zakres zadań: Ochrona mienia Obserwacja osób Patrolowanie Sumienna realizacja obowiązków służbowych
Wymagania: Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony dopuszczenie do broni typu F ( maszynowej)
Oferujemy: Stałe zatrudnienie na umowę o pracę 28 zł netto /h Godziny powyżej 240 godz.30 zł netto/h Praca według harmonogramu Zmiany 24h zapewniamy nocleg
ZADZWOŃ, SPRAWDŹ TĄ I INNE OFERTY !!! 6-6-4-0-3-2-4-7-9
Klauzula RODO
Wyrażasz zgodę, aby DGP Security Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23 01-014 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy.

  • Praca Zielona Góra
  • Pracownik ochrony Zielona Góra
  • Technik ochrony środowiska Zielona Góra
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Zielona Góra
  • Specjalista ds. ochrony danych Zielona Góra
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536