Ochrona zakładu przemysłowego Bogumiłów k. Bełchatowa
  • Bełchatów
Bełchatów, Bełchatów, łódzkie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
19. 9. 2024

Dołącz do naszego zespołu w ochronie zakładu przemysłowego w Bogumiłowie k. Bełchatowa.

Zapewnimy Ci:

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • zatrudnienie na umowę zlecenia
  • pracę w godzinach 06:00-22:00
  • rozwój zawodowy - nie wymagamy doświadczenia, zaczynamy od praktycznego przyuczenia do pracy
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karty sportowe;

Twój zakres obowiązków:

  • kontrola osób wchodzących/wychodzących
  • obchody

  • jesteś osobą niekaraną
  • potrafisz samodzielnie, sprawnie obsługiwać komputer
  • możesz samodzielnie dojeżdżać do miejsca pracy (;nie prowadzimy przewozów pracowniczych);

Aplikuj już teraz wypełniając prosty formularz (;;;nie wymagamy CV);;.

  • Praca Bełchatów
  • Bełchatów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045