Ochrona sklepu w sklepie budowlanym / Kraków ul. Medweckiego
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
28. 8. 2024

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Zatrudnimy pracownika ochrony do sklepu w Krakowie ul. Medweckiego, służby w godzinach 8:00-21:00, 7:30-21:00, 13:00-22:00.

Obowiązki:

  • nadzór obiektu z wykorzystaniem systemu monitorującego
  • przeciwdziałanie kradzieżom
  • reagowanie na systemy alarmowe
  • współpraca w kierownikiem sklepu

UMOWA ZLECENIE - 170 godzin miesięcznie.

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera
  • niekaralność
  • dyspozycyjność

Oferujemy :

  • umowę zlecenie
  • przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń
  • regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub skontaktuj się telefonicznie w godzinach 8:00-16:00 7.8.5.5.6.4.9.2.3 od poniedziałku do piątku.

  • Praca Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Technik ochrony środowiska Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Specjalista ds. ochrony danych Kraków
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584