Ochrona sklepu- monitoring i linia kas - Rydułtowy
  • Rydułtowy
Rydułtowy, Rydułtowy, śląskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
29. 3. 2024

Seris Konsalnet - jesteśmy największą agencją ochrony w Polsce oraz częścią międzynarodowej Grupy SERIS - jednego z globalnych liderów rynku securit.

Poszukujemy pracownika ochrony do nadzoru sklepu z wykorzystaniem systemu monitorującego lub w sposób bezpośredni.

PRACA OD ZARAZ!!

Obiekt mieści się w Rydułtowach przy ulicy Raciborskiej.

Twoje zadania:

  • nadzór z wykorzystaniem systemów monitorujących
  • realizacja zadań zgodnie z oczekiwaniami kontrahenta
  • współpraca z kierownictwem sklepu
  • współpraca z pozostałymi pracownikami ochrony
  • realizacja procedur zgodnie z oczekiwaniami kontrahenta
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań

Poszukujemy do naszego zespołu osób z doświadczeniem w pracy ochrony a także tych , które chcą rozwijać swoje umiejętności w branży bezpieczeństwa . Cenimy sobie zaangażowanie i sumienność w wykonywanej pracy.

Dołącz do nas jeśli:

  • mile widziane doświadczenie w branży ochrony
  • jesteś osobą niekaraną
  • obsługujesz w dobrym stopniu komputer
  • jesteś osobą odpowiedzialną i spostrzegawczą

Od nas uzyskasz :

  • zatrudnienie na umowę zlecenie
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach
  • pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie w godz. 8:00-16:00 pod nr. 6.9.5.9.6.0.5. od poniedziałku do piątku.

  • Praca Rydułtowy
  • Rydułtowy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714