Ochrona osobista - Kwalifikowany pracownik + broń
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
HR for Business Sp. z o.o.
8. 10. 2024

Jesteś w momencie potrzeby zmiany w życiu zawodowym? Przeczytaj ofertę i zdecyduj o swojej przyszłości w oparciu o współpracę z nami.
Aktualnie mamy wolny wakat na stanowisko: Pracownik ochrony osobistej
Praca na terenie województwa świętokrzyskiego
Zakres zadań:
- Ochrona osobista.
- Sumienna realizacja obowiązków służbowych.
Kwalifikacje konieczne:
- Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony.
- Legitymacja osoby dopuszczonej do pracy z bronią
- Prawo jazdy kat. B
- Doświadczenie w wykonywaniu takich zadań.
Poszukujemy osób:
- Potrafiących pracować zespołowo,
- Komunikatywnych,
- O wysokiej kulturze osobistej,
- Dyspozycyjnych.
Oferujemy:
- Umowę o pracę,
- Elastyczny grafik pracy,
- Gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
- Ubezpieczenie NNW.
Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod nr tel. 510 013 504, 510 014 930, po godzinie 16.00 również kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44
Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

  • Praca Kielce
  • Pracownik ochrony Kielce
  • Technik ochrony środowiska Kielce
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Kielce
  • Specjalista ds. ochrony danych Kielce
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kielce
  • Pracownik kolei Kielce
  • Pracownik umysłowy Kielce
  • Pracownik socjalny Kielce
  • Pracownik biurowy Kielce
  • Pracownik fizyczny Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183