Ochrona Głogów
  • Głogów
Głogów, Głogów, Dolnośląskie, Polska
DGP
13. 9. 2024

DGP Security Partner zatrudni osoby posiadające wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej do ochrony obiektu - jednostka wojskowa Głogów.
Zakres zadań:
• Ochrona mienia
• Kontrola ruchu osobowo - towarowego
• Patrolowanie
• Sumienna realizacja obowiązków służbowych
Wymagania:
• Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
• pozwolenie na broń typ F
Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie na umowę o pracę
• stawka 28zł netto/h
• Praca według harmonogramu
• służby 24h
Kontakt 6-9-4-8-5-2-5-3-0
Klauzula RODO
Wyrażasz zgodę, aby DGP Security Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23 01-014 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Administratorem Twoich danych jest www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjna-dgp-security

  • Praca Głogów
  • Głogów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045