Obsługa wtryskarki do tworzyw / możliwość przyuczenia
  • Grudziądz
obsługa wtryskarki do tworzyw / możliwość przyuczenia
Grudziądz, Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Hydro-Vacuum S.A.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa wtryskarki do tworzyw

WYMAGANIA:

Kogo szukamy?

Poszukujemy Ciebie (!) jeżeli:

  • masz chęć do pracy oraz chcesz wraz z nami tworzyć firmę

  • cenisz stabilność - chcesz związać się z nami na długie lata

  • masz doświadczenie przy pracy na wtryskarce

  • jesteś absolwentem szkoły szkoły zawodowej - kierunek techniczny

  • posiadasz uprawnienia energetyczne

..lub jeżeli nie masz doświadczenia, szkoły zawodowej ani uprawnień ale chęć nauki

OFERUJEMY:

Korzyści z pracy w naszej firmie:

  • pewność - stabilna firma z ponad 150-letnią historią
  • rozwój - dostęp do szkoleń wspierających Twój rozwój zawodowy i osobisty, co pozwoli Ci czuć się profesjonalistą na zajmowanym stanowisku
  • nowoczesność - nowoczesne technologie stosowane w firmie oraz możliwość ich dalszego rozwijania
  • komfort - miejsce pracy zorganizowane w sposób zapewniający komfort i dobrą atmosferę
  • spokój - wynagrodzenie oraz wsparcie socjalne, które pozwolą Ci nie martwić się o przyszłość
  • integracja - zgrany zespół, który umożliwi Ci nawiązywanie wartościowych relacji

Twoje pomysły będą dla nas istotne w podejmowaniu decyzji rozwojowych,

co pozwoli Ci mieć realny wpływ na funkcjonowanie firmy.

  • Praca Grudziądz
  • Obsługa gastronomii Grudziądz
  • Obsługa hotelowa Grudziądz
  • Specjalista ds. obsługi klienta Grudziądz
  • Grudziądz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849