Obsługa stoiska z białą kiełbasą
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
GOLDEN SERWIS
14. 3. 2024

Firma GOLDEN SERWIS SP. Z O.O. zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży poszukuje osoby na stanowisko wykładanie towaru oraz obsługa stoiska z białą kiełbasą. BEZ OBSŁUGI KASY!
PRACA TYLKO DLA OSÓB Z WAŻNYM ORZECZENIEM SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNYM
Ul. Kruszwicka
Obowiązki
Obsługa klienta
Wykładanie towaru
Zapewnienie odpowiedniej ekspozycji towarów
Zapewnienie porządku na stanowisku pracy
Wymagania
Pełnoletność
Orzeczenie sanepidu do celów sanitarno-epidemiologicznych
Dobra organizacja pracy
Komunikatywność
Oferujemy
Stawka godzinowa:
28,80zł brutto=netto/h dla studentów,
27,70zł brutto dla pozostałych (pełny ZUS)
Umowa zlecenie
Wypłaty miesięczne
WIĘCEJ INFORMACJI POD NR. TEL. 693-150-120

  • Praca Bydgoszcz
  • Obsługa hotelowa Bydgoszcz
  • Obsługa gastronomii Bydgoszcz
  • Specjalista ds. obsługi klienta Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782