Obsługa recepcji/ochrona
  • Janów Lubelski
Janów Lubelski, Janów Lubelski, lubelskie, Polska
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Firma P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: OBSŁUGA RECEPCJI/ OCHRONAMiejsce pracy: Janów Lubelski

Obowiązki

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • obsługa komputera
  • orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Gen. J. Hauke-Bosaka 9 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej.
  • Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41 341 20 28 lub 513 921 412 przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Janów Lubelski
  • Janów Lubelski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914