Obsługa maszyn produkcyjnych - Rybnik
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, Śląskie, Polska
ZaMi
30. 4. 2024

ZaMi - firma outsourcingowa w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osób do pracy na stanowisko:
Operator maszyn - branża samochodowa
Miejsce pracy: Rybnik
Zakres obowiązków:
- Obsługa maszyn służących do produkcji układów wydechowych.
Oferujemy:
- Pracę w systemie 3 -zmianowym,
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Stawkę 22,80 zł/h brutto + 15% premii uznaniowej + 2 zł dodatek stanowiskowy do każdej godziny,
- Możliwy wzrost stawki, uzależniony od oceny pracowniczej,
- Opiekę koordynatora,
- Odzież roboczą.
Nasze oczekiwania:
- Zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków,
- Umiejętności manualne,
- Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.
Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia prosimy o przesłanie dokumentu cv wraz z następującą klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

  • Praca Rybnik
  • Obsługa hotelowa Rybnik
  • Obsługa gastronomii Rybnik
  • Specjalista ds. obsługi klienta Rybnik
  • Operator maszyn Rybnik
  • Operator maszyn budowlanych Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030