Obsługa klienta z językiem holenderskim
  • Kraków
obsługa klienta z językiem holenderskim
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Poszukujemy osób z językiem holenderskim na półroczny projekt w obsłudze klienta. Znasz biegle język holenderski i jesteś zainteresowany zdobyciem doświadczenie w jednej z największych korporacji w Krakowie? Zapraszamy do aplikacji.

Oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka holenderskiego
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • znajomości arkuszy MS Excel
  • umiejętności komunikacyjnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na pół roku
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • dodatkową opiekę medyczną Medicover
  • karty Medicover Sport
  • pracę w systemie hybrydowym
  • wynagrodzenie 33,50 brutto/h + dodatek językowy 3.000zł miesięcznie (średnie miesięczne wynagrodzenie będzie wynosić ok. 8600 brutto)
  • darmowe konsultacje ze specjalistami w zakresie psychologii, prawa, finansów

Zadania

  • zbieranie danych od klientów poprzez kontakt telefoniczny i mailowy
  • wprowadzanie danych do MS Excel
  • zarządzanie zgromadzonymi danymi

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Tajemniczy klient Kraków
  • Obsługa hotelowa Kraków
  • Obsługa gastronomii Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963