Obsługa klienta z językiem angielskim
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
HAYS
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Katowice
NR REF.: 1188561

Dla naszego klienta, światowego lidera z branży transportowej, poszukujemy kandydata/tki do obsługi czatu w języku angielskim.
Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (pierwsza umowa na 3 miesiące)
  • Benefity: Karta Multisport, prywatna opieka medyczna Lux Med
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w globalnej firmie
  • Pracę w przyjaznym zespole w międzynarodowym środowisku
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Dobra organizacja pracy i komunikatywność
  • Gotowość do pracy stacjonarnej
Warunki pracy:Praca w systemie zmianowym, od poniedziałku do soboty - Praca 5 dni w tygodniu w godzinach 7:00 - 19:00.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Tajemniczy klient Katowice
  • Obsługa hotelowa Katowice
  • Obsługa gastronomii Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536