Obsługa klienta z językami obcymi
  • Gdansk
pomorskie, Gdansk, pomorskie, Polska
HAYS
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Gdansk
NR REF.: 1182814

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Trójmieście, poszukujemy kandydatów z kompetencjami językowymi oraz doświadczeniem w obsłudze klienta.

Osoby na tym stanowisku będą odpowiedzialne za odbieranie połączeń przychodzących od klientów indywidualnych oraz odpowiadanie na zapytania mailowe. Do obowiązków należeć będzie również wprowadzanie danych do systemu i dbanie o poprawność oraz kompletność danych. Poszukujemy Kandydatów komunikatywnych, otwartych na budowanie relacji i swobodnie posługujących się językiem angielskim i innym językiem obcym.

Nasz Klient oferuje umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem, możliwość pracy w modelu hybrydowym, możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku oraz szeroki pakiet benefitów.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692