Obsługa klienta z doświadczeniem z zakresu zdrowia, dietetyki, naturopatii
  • Choroszcz
Choroszcz, Choroszcz, Województwo podlaskie, Polska
Biodio Lab Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Do naszych prężnie rozwijających się brandów z branży prozdrowotnej - Hempking.eu / Biowen.eu / Biozdrowy.pl poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta na pełny wymiar godzin w systemie hybrydowym lub stacjonarnym (lokalizacja: Białystok).

Poszukujemy osoby z pasją, dla której zdrowy styl życia to podstawa - mile widziani na tym stanowisku są dietetycy, specjaliści z zakresu żywienia, technicy farmaceutyczni, specjaliści z zakresu naturopatii, ziołolecznictwa.

Obowiązki:

- Odbieranie połączeń przychodzących od naszych klientów;

- Obsługa korespondencji mailowej;

- Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z zamówieniami;

- Telefonicznie pozyskiwanie nowych zamówień oraz sprzedaż łączona;

- Obsługa systemu Baselinker;

- Obsługa zwrotów;

- Kontakt z klientem w Social Media;

- Obsługa systemu do wystawiania opinii i kontakt z Klientem przez ten system;

Wymagania:

- Komunikatywność i otwartość na rozmowy z ludźmi;

- Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji;

- Pozytywne nastawienie do sprzedaży;

- Doświadczenie w zakresie obsługi klienta min. 1 rok;

- Wiedza z zakresu zdrowia, ziołolecznictwa, naturoterapii, suplementacji lub dietetyki; - jeżeli nie masz skończonych żadnych kursów, czy szkół, ale chcesz się rozwijać w tym temacie - aplikuj :)

- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

Oferujemy:

- Prowizję od wygenerowanej sprzedaży;

- Pracę hybrydową - cześć pracy na miejscu w naszym biurze w Białymstoku, w wybrane dni praca zdalna;

- Możliwość pozyskania bardzo szerokiej wiedzy na temat zdrowego stylu życia;

- Atrakcyjne zniżki na produkty oferowane przez nasze marki,

- Przyjazna atmosfera i duże perspektywy rozwoju;

- Umowę o pracę lub B2B

  • Praca Choroszcz
  • Choroszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584