Obsługa Klienta/Wykładanie Towaru - Dział Mięsny W Poznaniu
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Golden Serwis Sp. z o. o.
27. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obowiązki: wykładanie towaru obsługa klienta na dziale mięsnym zapewnienie porządku na stanowisku pracy zapewnienie odpowiedniej ekspozycji towaru WYMAGANIA: Wymagania: orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych pełnoletność dyspozycyjność do pracy zmianowej komunikatywny język polski chęć do pracy OFERUJEMY: Oferujemy: umowa zlecenie stawka godzinowa: 28,10 zł/h bruttonetto dla uczniów/studentów, 28,10 zł/h brutto dla pozostałych (pełny ZUS) wypłata miesięczna bezpłatne szkolenie praca na pełny etat Więcej informacji: 665-234-545

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Tajemniczy klient Poznań
  • Obsługa hotelowa Poznań
  • Obsługa gastronomii Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210