OBSŁUGA KLIENTA W SALONIE SPRZEDAŻY (EKSPEDIENT) K/M
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Jana Kazimierza 11/4, 01-248 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
IBEX INTERNATIONAL EWA WOJDYŁO, WIESŁAW KAPITAN SPÓŁKA JAWNA
5. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Obsługa klienta w salonie sprzedaży

Inne wymagania
Praca w godzinach: 09:00 - 17:00;
Zakres obowiązków:
Obsługa klienta w salonie sprzedaży;
Wymagania:
- wykształcenie: średnie ogólnokształcące;
- znajomośc języka angielskiego na poziomie A2;
Kontakt: kasian@ibex.com.pl oraz 507823637

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584