Obsługa Klienta w restauracji IKEA
  • Janki
mazowieckie, Janki, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 9. 2024

Dla firmy IKEA w Jankach poszukujemy obecnie pracownika restauracji.

Oczekujemy

  • książeczki sanepid lub chęci do jej wyrobienia
  • znajomość j. polskiego na poziomie komunikatywnym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę na cały etat
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzone składki ZUS, płatne urlopy i L4)
  • pracę w godzinach 9:30 - 19:00 lub 11:00 - 20:30 (9.5h z czego pół godziny to przerwa)
  • wynagrodzenie 4900 zł brutto
  • dofinansowanie do bardzo smacznych posiłków
  • pakiet korzyści dla Ciebie: karta sportowa, opieka medyczna, rabaty do 50% na zakupy online
  • pracę od już!

Zadania

  • obsługa klienta,
  • uzupełnianie lodówek w produkty
  • obsługa urządzeń grzewczych

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584