Obsługa klienta- lada mięsna Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Golden Serwis Sp. z o. o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma GOLDEN SERWIS Sp. z o.o. zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży od 2007 roku w zakresie leasingu pracowniczego poszukuje obecnie dla swojego klienta osoby na stanowisko lady mięsnej w Gorzowie Wielkopolskim

  • ul. Marcinkowskiego
  • ul. Wróblewskiego
  • ul. Słoneczna
  • ul. Starzyńskiego

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta (bez obsługi kasy fiskalnej)
  • wykładanie towaru
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru
  • obsługa krajalnic

Wymagania

Wymagania:

  • orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno-epidemiologicznych
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • pełnoletność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowa zlecenie
  • stawka godzinowa:

28,20 zł/h brutto=netto uczniowie/studenci

28,20 zł/h brutto pozostali (pełny ZUS)

  • szkolenie
  • wypłata miesięczna
  • praca na pełny etat/część etatu

Więcej informacji: 693-005-322

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gorzów Wielkopolski
  • Tajemniczy klient Gorzów Wielkopolski
  • Obsługa hotelowa Gorzów Wielkopolski
  • Obsługa gastronomii Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851