Obsługa klienta- lada mięsna
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
Golden Serwis Sp. z o.o.
25. 4. 2024

Firma GOLDEN SERWIS SP. Z O.O. zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży poszukuje obecnie dla swojego klienta osoby na stanowisko: Pracownik lady mięsnej w ToruniuUl. Żółkiewskiego

Obowiązki

  • obsługa klienta na ladzie mięsnej ( bez obsługi kasy fiskalnej)
  • wykładanie towaru
  • obsługa krajalnicy
  • zapewnienie odpowiedniej ekspozycji towaru
  • zapewnienie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

  • orzeczenie sanepidu do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • pełnoletność

Oferujemy

  • Stawka godzinowa:
  • 28,80 zł brutto=netto/h dla studentów,
  • 28,10 zł brutto dla pozostałych(pełny ZUS)
  • umowa zlecenie
  • praca (6-14,14-22)

  • WIĘCEJ INFORMACJI POD NR. TEL.: 693-150-120

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. obsługi klienta Toruń
  • Tajemniczy klient Toruń
  • Obsługa hotelowa Toruń
  • Obsługa gastronomii Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659