Obsługa klienta- lada mięsna
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Golden Serwis Sp. z o.o.
1. 9. 2024

Firma GOLDEN SERWIS zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży poszukuje osoby na stanowisko Pracownik lady mięsnej we Wrocławiu.Praca zmianowa od 6:00- 22:00Ul. Noworudzka

Obowiązki

  • Obsługa klienta
  • Wykładanie towaru
  • Kontrola terminów produktów spożywczych
  • Zapewnienie odpowiedniej ekspozycji towaru
  • Zapewnienie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

  • Pełnoletność
  • Orzeczenie sanepidu do celów sanitarno-epidemiologicznych - wymóg konieczny!
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • umowę zlecenie
  • pracę na pełny etat lub dorywczą
  • stawkę godzinową - 28,10 zł/h brutto

  • WIĘCEJ INFORMACJI POD NR. TEL. 693-130-150

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Tajemniczy klient Wrocław
  • Obsługa hotelowa Wrocław
  • Obsługa gastronomii Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536