Obsługa Klienta
  • Łask
Łask, Łask, Łódzkie, Polska
Allfinanz
10. 10. 2024

Dołącz do naszego zespołu w Obsłudze Klienta i zacznij zarabiać już teraz!
Jeśli jesteś osobą komunikatywną i chcesz rozwijać swoje umiejętności w obsłudze klienta, mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy możliwość pracy dodatkowej lub stałej z elastycznymi godzinami – dostosowanej do Twoich potrzeb.
Co oferujemy? • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników, • Elastyczne godziny pracy – idealne dla osób szukających pracy dodatkowej lub chcących połączyć ją ze studiami, • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w obsłudze klienta, • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole.
Kogo szukamy? • Osób komunikatywnych i pozytywnie nastawionych, • Z umiejętnością szybkiego przyswajania informacji, • Chcących zapewnić najwyższy poziom obsługi naszym klientom, • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, ale nie jest to warunek konieczny – wszystkiego Cię nauczymy! * niekaralność oraz min. wykształcenie średnie
Zadania: • Prowadzenie rozmów telefonicznych, • Pomoc klientom i udzielanie informacji o produktach/usługach, • Obsługa Klienta • Rozwiązywanie problemów i dbanie o zadowolenie klientów.
Nie czekaj, zgłoś się już teraz! Wyślij swoje CV
Dołącz do nas i zarabiaj w obsłudze klienta!

  • Praca Łask
  • Łask - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690