Obsługa kasy fiskalnej
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
OTTO Work Force Europe sp. z o.o.
13. 3. 2024

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy gotowych do wykonywania prac związanych:
Wykładanie towaru, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa przymierzalni
KR/03/2024
Miejsce pracy:
Kraków
Obowiązki:
- wykładanie towaru
- obsługa klienta
- obsługa kasy fiskalnej
- obsługa przymierzalni
Informacje o wakacie:
- Umowa zlecenia
- Stawka 28,00 zł/h brutto
Wymagania:
- Mile widziany status studenta
- Zaangażowanie ponad doświadczeniem, to drugie na pewno zdobędziesz u nas!
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021 326 515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

  • Praca Kraków
  • Obsługa hotelowa Kraków
  • Obsługa gastronomii Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963