Obsługa kas/Wykładanie towaru
  • Osieck
Osieck, Osieck, mazowieckie, Polska
Golden Serwis Sp. z o.o.
27. 3. 2024

Firma GOLDEN SERWIS zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży poszukuje obecnie dla swojego klienta osoby na stanowisko kasjer/sprzedawca w miejscowości Osieckul. Rynek 21b

Obowiązki

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala
  • obsługa klienta
  • wykładanie towaru
  • zapewnienie odpowiedniej ekspozycji towaru
  • zapewnienie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

  • orzeczenie sanepidu do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • pełnoletność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym ( 6:00 - 22:00)

Oferujemy

  • Stawka godzinowa:
  • 29,70 zł brutto=netto/h dla studentów,
  • 28,70 zł brutto/h dla pozostałych(pełny ZUS)
  • umowa zlecenie
  • wynagrodzenie miesięczne

  • WIĘCEJ INFORMACJI POD NR. TEL. 885-130-120

  • Praca Osieck
  • Osieck - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714