Obsługa Infolinii - Praca dla studenta od zaraz! - branża RTV/AGD.
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Unique People Sp. z o.o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania na projekcie:
- odbieranie połączeń
- obsługa Klienta zgodnie ze standardami
- budowa i utrzymanie długotrwałych relacji z klientami firmy
- raportowanie na bieżąco wyników pracy
- doradztwo w zakupach
- obsługa reklamacji

Wymagania:
- pozytywne nastawienie
- umiejętności swobodnej komunikacji
- wysoka kultura osobista
- dyspozycyjności podczas 5-dniowego pakietu wdrożeniowego
- dyspozycyjności do pracy min. 25h tyg w przedziale godzinowym 8-20 (pon-sob)

Oferujemy:
- elastyczny grafik - nie musisz się martwić o to jak połączyć naukę z pracą
- stabilne wynagrodzenie oparte na stawce podstawowej + premie uzależnione od jakości rozmów/sprzedaży
- pełen pakiet wdrożeniowy, które w 100% przygotuję Cię do Twojej roli!
- pracę w samym sercu miasta - obok Galerii Łódzkiej
- stabilne warunki oraz atrakcyjny i wysoki systemem motywacyjny
- możliwość rozwoju - z Nami zajdziesz wysoko!

Zapraszamy do aplikacji!

  • Praca Łódź
  • Obsługa hotelowa Łódź
  • Obsługa gastronomii Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690