Obsługa działu - piekarnia- Wrocław ul. Graniczna
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Golden Serwis Sp. z o. o.
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma GOLDEN SERWIS zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży poszukuje obecnie dla swojego klienta osoby na Stanowisko: Obsługa działu piekarnia- Wrocław

  • ul. Graniczna

Obowiązki:

  • obsługa działu piekarnia
  • obsługa krajalnicy
  • zapewnienie porządku na stanowisku pracy
  • wykładanie towaru
  • zapewnienie odpowiedniej ekspozycji towarów

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa
    • 28,10 zł brutto/h dla pozostałych (pełny ZUS
    • 29,70 zł brutto=netto/h dla studentów
  • Umowa zlecenie

Wymagania

Wymagania:

  • pełnoletność
  • orzeczenie do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • gotowość do pracy dwuzmianowej (6-22)

  • Praca Wrocław
  • Obsługa hotelowa Wrocław
  • Obsługa gastronomii Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584