Obsługa baru w schronisku górskim -zapewniamy zakwaterowanie
  • Szklarska Poręba
Szklarska Poręba, Szklarska Poręba, Dolnośląskie, Polska
Schronisko Szrenica
25. 7. 2024

Jeśli jesteś otwartą, kulturalną osobą z pogodnym usposobieniem oraz szukasz stałej pracy, to dobrze trafiłaś.
Szukamy osoby na stanowisku "Obsługa baru" do naszego zespołu w Schronisku na szczycie pięknej góry Szrenica.
Co będziesz robiła:
• Przyjmowanie zamówień i wydawanie posiłków
• Obsługa kasy fiskalnej i terminala
• Obowiązki związane z funkcjonowaniem baru
• Dbanie o czystość baru i sali konsumpcyjnej
• Pieczenie ciast
Czego oczekujemy:
• Miłego kontaktu z klientem
• Dobrej komunikacji
• Umiejętności pracy w zespole
• Operatywności
• Gotowości do zamieszkania w terenie wysokogórskim 5 km od miasta
W zamian dostaniesz:
• Pełną umowę o pracę
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i długiej historii
• Zakwaterowanie, własny pokój
• Wyżywienie
• Pięknie położony obiekt na szczycie góry (Szrenica) - bliskość natury
• Pracę w młodym zespole
+48605880462

  • Praca Szklarska Poręba
  • Szklarska Poręba - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045