Obchodowy turbiny i urządzeń pomocniczych
  • Skawina
Skawina, Skawina, Lesser Poland Voivodeship, Polska
CEZ SKAWINA
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odpowiadanie za prawidłową eksploatacja urządzeń pomocniczych turbozespołu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i przepisami.
  • Uruchamianie i odstawianie urządzeń pomocniczych turbozespołu.
  • Kontrola parametrów i wskaźników eksploatacyjnych urządzeń pomocniczych turbozespołów.
  • Bieżący nadzór nad stanem technicznym urządzeń. Zgłaszanie wszystkich usterek urządzeń Operatorowi Turbozespołu.
  • Realizacja poleceń osób kierujących usuwaniem awarii lub akcją gaśniczą określonych w stosownych Instrukcjach
  • Prowadzenie dokumentacji ruchowej, tj książki przebiegu służby i raportu ruchu urządzeń pomocniczych turbozespołu.
  • Informacje dodatkowe: Praca w systemie III zmianowym.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu technik energetyk, mechanik lub elektryk.
  • Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej i posiadanie ważnego Świadectwa Kwalifikacyjnego typu (E) w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji.
  • Znajomość zagadnień oraz procesów technologicznych z branżą cieplno–mechaniczną i energetyczną.
  • Znajomość budowy urządzeń i maszyn energetycznych, m.in. turbin i urządzeń pomocniczych , pomp i wymienników ciepła.
  • Umiejętność pracy w zespole, systematyczność, dobra organizacja pracy.
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie programów wspierających eksploatację będzie dodatkowym atutem.
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
  • Możliwość pracy w jednej z największych grup energetycznych w Europie
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • Dodatkowy dzień urlopu płatnego w miesiącu, 12 dodatkowych dni w roku
  • Dodatkowy dzień płatny na świadczenie wolontariatu
  • Możliwość awansu
  • Motywacyjny system premiowania: premia miesięczna i premia roczna
  • Premia świąteczna i Nagroda z okazji dnia energetyka
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Kafeteryjny system benefitowy, w tym pakiet sportowy
  • Możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę
  • Możliwość skorzystania z bogatego pakietu socjalnego w ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasów pod gruszą, dofinansowania wypoczynku dla dziecka, paczek na Mikołaja, zapomóg losowych czy pożyczek remontowych, rehabilitacji)
  • Możliwość dołączenia do pracowniczej kasy pożyczkowej

Prosimy przesyłać swoje CV w terminie do 08.11.2024

Zapraszamy do aplikowania.

  • Praca Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690