Nowoczesny magazyn | super zarobki/Modern warehouse | super earnings
  • Sękocin Stary
mazowieckie, Sękocin Stary, Mazowieckie, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Naprawa i wymiana elementów elektronicznych i mechanicznych / Repair and replacement of electronic and mechanical components
  • Diagnostyka usterek sprzętu / Diagnostics of equipment faults
  • Dokładne rejestrowanie sprzętu w naszej bazie danych / Accurately registering equipment in our database

WYMAGANIA:

  • Chęci do nauki i rozwoju zawodowego / Willingness to learn and grow professionally
  • Motywacji do pracy / Motivation to work

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 4500 zł netto/miesiąc (dla studentów nawet 6100 zł netto/miesiąc, bo Twoja wypłata netto=brutto) / Attractive salary up to 4500 PLN net/month (for students even 6100 PLN net/month, because netto=brutto
  • Praca w komfortowych warunkach – 80% pracy siedzącej / Work in comfortable conditions - 80% sitting work
  • Umowa zlecenie z pełnym pakietem socjalnym / Contract of mandate with full social package
  • Dodatkowe świadczenia / Additional benefits
  • Możliwość wypłaty cotygodniowych zaliczek na poczet wynagrodzenia / Possibility to pay weekly salary advances
  • Wsparcie koordynatorów / Support from coordinators
  • Dostęp do pakietu medycznego / Access to a medical package
  • Karta Multisport / Multisport card

Twoje Korzyści: / Your Benefits:

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392