Nowe Miejsce Pracy-Zator-UMOWA-TRANSPORT!/Sprawdź!(M?K)
  • Zator, Andrychów, Wieprz
małopolskie, Zator, Andrychów, Wieprz, Małopolskie, Polska
AAS sp. z o.o.
2. 5. 2024

ZATOR - Produkcja - mamy nowe miejsce pracy właśnie dla Ciebie - z nami możesz zarabiać od 5000 zł brutto.

Dlaczego nie wymagamy doświadczenia od naszych kandydatów? - Chcemy Cię wszystkiego nauczyć.

Chcesz się rozwijać i zarabiać? Nic prostszego - Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Wymagana tylko książeczka sanepidowska

Zapraszamy Panów i Panie

Jesteśmy tu i teraz dla Was i zatrudnimy nowych pracowników - wystarczy napisać wiadomość sms o treści ZATOR na numer 573-207-664, skontaktujemy się z Toba.

Twoje zadania na stanowisku:

  • pakowanie wyrobu gotowego do opakowań jednostkowych i zbiorczych,
  • kontrola jakości pakowanego produktu,
  • dbanie o porządek obsługiwanego odcinka linii produkcyjnej,
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

Naszym kandydatom mamy do zaoferowania:

  • umowa o pracę tymczasową z naszą Agencją nr 24292
  • stawka godzinowa
  • praca w systemie 3 zmianowym
  • dodatek do systemu zmianowego
  • dodatek nocny 20%
  • dofinansowanie do automatów 10 zł dziennie (20 doładowań)
  • sobota dniówka 50% popołudniówka i nocka 100%
  • karta Multisport
  • wsparcie i opieka koordynatora
  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna

Gwarantujemy Transport Pracowniczy, z którego możemy korzystać. Trasa Roczyny-Andrychów-Wieprz-Łowiczki-Gierałtowice-Zator!

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692