Nowa Rekrutacja w Łodzi- Produkcja (M)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
AAS RECRUITMENT sp. z o.o.
4. 4. 2024

W Łodzi ruszamy z nową rekrutacją- kompletujemy zespół wsparcia produkcji.

Szczegóły: TEL. 5-0-6-2-2-4-7-3-5 lub wyślij SMS 'ŁÓDŹ' a oddzwonimy.

Opis stanowiska:

Lekkie prace produkcyjne- przy maszynach. Z racji specyfiki oferta kierowana do Panów.

Lokalizacja: oddział Łódź

Wymagania:

  • sumienność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • stawkę godzinową 28.10 zł brutto
  • dodatki nocne, weekendowe
  • weekendy dla chętnych
  • umowa zlecenie z możliwością płatnego chorobowego- składki ZUS
  • współpracę na 3 zmiany bez doświadczenia zawodowego
  • wsparcie koordynatora
  • zaliczki już po 2 miesiącach współpracy
  • Multisport, PPK, grupowe ubezpieczenie

  • Praca Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030