Nocne kompletowanie zamówień internetowych
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
Golden Serwis Sp. z o.o.
25. 4. 2024

Firma GOLDEN SERWIS zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży poszukuje osoby na Stanowisko: Kompletowanie zamówień w Koszalinie.Ul. Syrenki 2

Obowiązki

  • kompletowanie zamówień internetowych
  • Kontrola terminów produktów spożywczych
  • zapewnienie porządku na stanowisku pracy
  • pakowanie zamówień

Wymagania

  • pełnoletność
  • orzeczenie do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych (22-6)
  • komunikatywność

Oferujemy

  • Stawka godzinowa:
  • 28,00 zł brutto= netto/h dla studentów,
  • 28,00 zł brutto/h dla pozostałych (pełny ZUS)
  • umowa zlecenie
  • wynagrodzenie miesięczne

  • WIĘCEJ INFORMACJI POD NR. TEL. 785-180-140

  • Praca Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523