*Niemcy* Praca za granicą bez doświadczenia i języka – magaz
  • Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
AMI WORK
23. 8. 2024

Dołącz do naszego zespołu w Bawarii – Atrakcyjna praca jako Pakowacz Knedli!
Chcesz pracować za granicą i zyskać nowe doświadczenia?
Oferujemy Ci wyjątkową okazję dołączenia do naszego zespołu w malowniczej Bawarii, w Niemczech! Praca w fabryce knedli czeka na Ciebie.
Dlaczego warto do nas dołączyć?
Gwarantowane zakwaterowanie – nie musisz się martwić o miejsce do życia.
Zapewniony transport do pracy – codzienne zorganizowane dojazdy.
Atrakcyjne wynagrodzenie – zarobisz około 9 000 PLN NA RĘKĘ miesięcznie!
Stabilne zatrudnienie – zapewniamy stałe zlecenie.
Przyjazna atmosfera pracy – pary oraz studenci mile widziani!
Dużo godzin! Wiele sobót pracujących w miesiącu!
Szczegóły oferty:
Rozpoczęcie pracy: od zaraz! Im szybciej tym lepiej :)
Lokalizacja: 92318 Neumarkt in der Oberpfalz, Bawaria, Niemcy
Zakres obowiązków: układanie produktu w opakowaniach, pakowanie, paletowanie i czynności poboczne
Czego od Ciebie oczekujemy:
Sprawność fizyczna
Brak problemów z alkoholem i innymi używkami
Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Rodzaj umowy:
polska umowa zlecenie
Jeżeli jesteś zainteresowany, wyślij nam wiadomość , podając swoje imię, nazwisko, datę urodzenia, numer kontaktowy oraz informację o znajomości języka niemieckiego (tak/nie).
Nie przegap tej wyjątkowej szansy na rozwój zawodowy w sercu Bawarii! Aplikuj już dziś i dołącz do naszego dynamicznego zespołu. Zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Ostrów Wielkopolski
  • Ostrów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567