Niemcy | Operator wózka widłowego czołowego | 15,00 €/h
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
OTTO Work Force
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Transport części samochodowych jak i części zamiennych do turbin gazowych za pomocą wózka widłowego czołowego i pomoc przy komisjonowaniu

WYMAGANIA:

Na stanowisku wymagane są uprawnienia na wózki widłowe. W przypadku polskojęzycznych, po krótkim szkoleniu w miejscu pracy otrzymasz uprawnienia niemieckie. A jeśli znasz niemiecki, możesz zostać koordynatorem i zarabiać nawet 17,00 €/h! Brzmi obiecująco? Czytaj dalej i aplikuj! Nasz rekruter skontaktuje się z Tobą, by przedstawić więcej szczegółów.

OFERUJEMY:

-        Wynagrodzenie godzinowe – 15,00 €/h brutto

-        Dodatki: nocki i nadgodziny 25%, niedziele 50%, święta 100%

-        Gwarantowane umową 151,67/miesiąc

-        Wynagrodzenie zawsze na czas

-        Zorganizowane zakwaterowanie (jeśli masz swój samochód, zabierając ze sobą współpracowników, otrzymasz zakwaterowanie za pół ceny)

-        Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego

-        Rekrutacja online – bez wychodzenia z domu!

-        Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

-        Dostęp do Wi-Fi

-        Niemieckie ubezpieczenie pracownicze

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

85 605
15 914