Niemcy | Kompletowanie zamówień w chłodni | 13,50 €/h
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
OTTO Work Force
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Komisjonowanie produktów spożywczych (jogurty, śmietany itp.) za pomocą skanera – to praca głównie stojąca
  • Pakowanie i przepakowywanie asortymentu
  • Układanie na palecie, foliowanie i transport przy pomocy ręcznego wózka widłowego

WYMAGANIA:

Prawo jazdy oraz gotowość do pracy w sobotę i w nadgodzinach.

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie godzinowe – 13,50 €/h brutto

  • Dodatki: nocki i nadgodziny 25%, niedziele 50%, święta 100%

  • Gwarantowane umową 151,67/miesiąc

  • Wynagrodzenie zawsze na czas

  • Zorganizowane zakwaterowanie (jeśli masz swój samochód, zabierając ze sobą współpracowników, otrzymasz zakwaterowanie za pół ceny)

  • Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego

  • Rekrutacja online – bez wychodzenia z domu!

  • Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

  • Dostęp do Wi-Fi

  • Niemieckie ubezpieczenie pracownicze

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

85 605
15 914