Niemcy – Kierowca w Porcie Emden (jęz. niemiecki A2-B1)
  • Szczecin
Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Euvic Services
15. 10. 2024

Praca w Niemczech – Kierowca w Porcie Emden (jęz. niemiecki A2-B1) – praca od 10/2024
Lokalizacja: Emden
Stawka: 15,50 € brutto/h
Co oferujemy:
• Niemiecką umowę o pracę – stabilne zatrudnienie,
• Atrakcyjne zarobki – około 1600-1700 € netto,
• Stawka godzinowa – 15,50 € / h (35 godzin tygodniowo),
• Darmowe zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym, ok. 10 km od portu,
• Praca zmianowa – od poniedziałku do niedzieli, zmiany 6h-14h lub 14h-22h (35 godzin tygodniowo),
• Darmowe ubranie robocze od pracodawcy,
• 30 dni urlopu rocznie przy 6-dniowym systemie pracy,
• Szkolenie na start – dwa dni wprowadzające, sprawdzenie znajomości języka,
• Wsparcie na miejscu – możesz liczyć na pomoc lokalnego oddziału w Emden lub kierownika zmiany w miejscu pracy.
Czego oczekujemy:
• Prawo jazdy kat. B (minimum rok),
• Własny samochód – potrzebny do dojazdów do pracy i zakwaterowania. Wystarczy jedno auto, jeśli jedziesz z kolegą lub w grupie, co ułatwi organizację i zmniejszy koszty,
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2-B1,
• Dobra kondycja fizyczna – istotna przy pracy w porcie.
Twoje zadania:
• Przeparkowywanie nowych aut z punktu A do punktu B,
• Wjazd autem na prom,
• Przymocowywanie aut na statku zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.
Zakwaterowanie:
• Lokalizacja: Emden i okolice,
• Darmowe zakwaterowanie, dwuosobowy pokój (z TV) w 3-pokojowym mieszkaniu, wspólna kuchnia, łazienka i dodatkowy pokój gościnny.
To Twoja szansa na stabilną i dobrze płatną pracę w Niemczech!

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Kierowca Gorzów Wielkopolski
  • Doradca podatkowy w Polsce Gorzów Wielkopolski
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gorzów Wielkopolski
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377