Niekwalifikowany pracownik ochrony w Cieszynie - spokojny obiekt użyteczności publicznej
  • Ustroń
Ustroń, Ustroń, śląskie, Polska
GRUPA DGP
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy niekwalifikowanych pracowników ochrony do dozoru spokojnego obiektu użyteczności publicznej w Cieszynie.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Obowiązki:

-         Dozór obiektu

-         Patrolowanie obiektu

Wymagania:

-         Orzeczenie o niepełnosprawności – mile widziane

Oferujemy:

-         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-         Pracę w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do niedzieli (według grafiku) w godz. 6:00-18:00, 18:00-6:00

-         Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie

-         Wysoką stabilność zatrudnienia

-         Pracę na spokojnym obiekcie

W razie pytań zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 604 400 206 w godz. 7:00 - 15:00

  • Praca Ustroń
  • Pracownik fizyczny Ustroń
  • Pracownik biurowy Ustroń
  • Pracownik produkcji Ustroń
  • Ustroń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116